Suoraan sisältöön

Asiakaspalvelu: 014 266 0111
Muut yhteystiedot

Työterveys Aalto > Yhteystiedot

 Työterveys Aalto yhteystiedot

Hannikaisenkatu 11 - 13
40100 Jyväskylä
p. 014 266 0111
fax. 014 266 8182
Y-tunnus: 0174666-4

Sähköpostiosoitteemme on muotoa etunimi.sukunimi@jkl.fi

Toimipaikat
Ajanvaraus
Anna palautetta
Tule asiakkaaksi

Sopimukset

Asiakkuuspäällikkö Pia Petäjäaho p. 050 311 8693
Tarvittaessa sopimustapaamiset ajanvarauksella.

Laskutus

Työterveys Aallon laskutus suljettuna 16.-22.7.2018

Taloussihteeri klo 10.00 - 12.00 p. 014 266 0762
Sähköposti: tyoterveys.tukipalvelutiimi@jkl.fi

Työterveys Aalto vastaanottaa vain sähköisiä ostolaskuja.

Verkkolaskut
OVT-tunnus 003701746664950
Operaattori: BasWare Oyj
Välittäjän tunnus: BAWCFI22

Viitteeksi kustannuspaikkanumero
Hallinto 100281002
Keskusta 100281009
Hankasalmi 100281011
Joutsa 100281012
Keuruu 100281013
Laukaa 100281014
Muurame 100281015

Johto

Liikelaitosjohtaja ja ylilääkäri
Irja Korhonen p. 050 5760 641

Talous- ja hallintopäällikkö
Sara Parkkonen p. 050 560 9380

Palvelupäällikkö (Keskusta)
Tarja Alakoski p. 014 266 8189

Palvelupäällikkö (Seutukunnat)
Tomi Kotilainen p. 014 266 0973

Asiakkuuspäällikkö
Pia Petäjäaho p. 050 311 8693

Copyright © Työterveys Aalto 2012 Sivun alkuun