Suoraan sisältöön

Asiakaspalvelu: 014 266 0111
Muut yhteystiedot

Työterveys Aalto > Yhteystiedot

 Työterveys Aalto Oy yhteystiedot

Hannikaisenkatu 11 - 13, 2. krs.
40100 Jyväskylä
p. 014 266 0111
fax. 014 266 8182
Y-tunnus: 2957137-6

Sähköpostiosoitteemme on muotoa etunimi.sukunimi@jkl.fi

Toimipaikat
Ajanvaraus
Anna palautetta
Tule asiakkaaksi

Työterveys Laine Oy yhteystiedot

Hannikaisenkatu 11 - 13, 3. krs.
40100 Jyväskylä
p. 014 266 0111
fax. 014 266 8182
Y-tunnus: 2957136-8

Sähköpostiosoitteemme on muotoa etunimi.sukunimi@jkl.fi

Toimipaikat
Ajanvaraus
Anna palautetta
Tule asiakkaaksi

Sopimukset

Asiakkuuspäällikkö Pia Petäjäaho p. 050 311 8693
Tarvittaessa sopimustapaamiset ajanvarauksella.

Laskutus

Taloussihteeri klo 10.00 - 12.00 p. 014 266 0762
Sähköposti: tyoterveys.tukipalvelutiimi@jkl.fi

Työterveys Aalto vastaanottaa vain sähköisiä ostolaskuja.

Verkkolaskut
OVT-tunnus 003701746664950
Operaattori: BasWare Oyj
Välittäjän tunnus: BAWCFI22

Viitteeksi kustannuspaikkanumero
Hallinto 100281002
Keskusta 100281009
Hankasalmi 100281011
Joutsa 100281012
Keuruu 100281013
Laukaa 100281014
Muurame 100281015

Johto

Työterveys Aalto Oy:

va toimitusjohtaja
Irja Korhonen p. 050 5760 641

Talous- ja hallintopäällikkö
Sara Parkkonen p. 050 560 9380

Palvelupäällikkö
Tarja Alakoski p. 014 266 8189

Asiakkuuspäällikkö
Pia Petäjäaho p. 050 311 8693

Työterveys Laine Oy:

va toimitusjohtaja
Irja Korhonen p. 050 5760 641

Palvelupäällikkö
Tomi Kotilainen p. 014 266 0973

Copyright © Työterveys Aalto 2012 Sivun alkuun